Wyświetl pojedynczy post
kfilk
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 17.11.2010, 13:05
Również zachęcam do przyjścia na halę Bronowianki. Mecz z Katowicami pokazał esencję emocji. Na 30 sekund przed końcem przegrywamy 4:3 a mecz kończy się naszym zwycięstwem 5:4! Wstęp wolny i fajna atmosfera. Teraz gramy 2 mecze u siebie w tą i następną sobotę.
Odpowiedz cytując