Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 17.11.2010, 10:33
mobik88 napisał(a):Wyświetl post
Ale format i rozmiar strony przystosowany jest do wielkości wyświetlacza komórki, czy taką wielką stronę rozwala na mały ekranik?
Pisze tego posta z komórki. Możesz sobie zrobić stronę taką wielką ale również możesz sobie ustawić taką która jest przystosowana do wielkości wyświetlacza. Ściągasz po prostu Opere mini i jazda
Odpowiedz cytując