mobik88 napisał(a):

|
Ale format i rozmiar strony przystosowany jest do wielkości wyświetlacza komórki, czy taką wielką stronę rozwala na mały ekranik?
|
Pisze tego posta z komórki. Możesz sobie zrobić stronę taką wielką ale również możesz sobie ustawić taką która jest przystosowana do wielkości wyświetlacza. Ściągasz po prostu Opere mini i jazda
