Gdyby to ode mnie zależało to sprowadziłbym reprezentanta WKS (nie mylić ze Śląskiem W.

) Souleymane Bamba, 25 lat środkowy defensor szkockiego Hibernian FC, kontrakt mu się kończy w czerwcu przyszłego roku, także można by było podpisać z nim kontrakt już w zimie! Na pewno nie zarabia kokosów w Hibernian FC i podejrzewam, że moglibyśmy przebić ich ofertę. Żeby nie było to śledzę regularnie wyniki SPL i trzeba przyznać, że chłop wymiata (silny fizycznie i dobra koordynacja ruchowa) i do tego świetnie gra głową (bramka i 2 asysty), jednak 190 robi swoje.
Jeżeli dziś w spotkaniu z Polska zagra niejaki Bamba to przyjrzyjcie mu się dobrze

Stylem gry przypomina naszego Marcepana
http://transfermarkt.de/de/souleyman...ler_28984.html
a oto próbka jego umiejętności
http://www.youtube.com/watch?v=l8XrfVF-udk