Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8108
Stary 17.11.2010, 09:37
Gdyby to ode mnie zależało to sprowadziłbym reprezentanta WKS (nie mylić ze Śląskiem W. ) Souleymane Bamba, 25 lat środkowy defensor szkockiego Hibernian FC, kontrakt mu się kończy w czerwcu przyszłego roku, także można by było podpisać z nim kontrakt już w zimie! Na pewno nie zarabia kokosów w Hibernian FC i podejrzewam, że moglibyśmy przebić ich ofertę. Żeby nie było to śledzę regularnie wyniki SPL i trzeba przyznać, że chłop wymiata (silny fizycznie i dobra koordynacja ruchowa) i do tego świetnie gra głową (bramka i 2 asysty), jednak 190 robi swoje.

Jeżeli dziś w spotkaniu z Polska zagra niejaki Bamba to przyjrzyjcie mu się dobrze Stylem gry przypomina naszego Marcepana

http://transfermarkt.de/de/souleyman...ler_28984.html

a oto próbka jego umiejętności http://www.youtube.com/watch?v=l8XrfVF-udk
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 17.11.2010 o godz. 09:42.
Odpowiedz cytując