Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ero.
Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4074
Stary 17.11.2010, 07:51
te bilety które zostały na G to zwroty od FC wiec nie miejcie pretensji do tych co powiedzieli że nie ma na G bo naprawde nie ma! tylko w pewnym momencie FC zwraca 10 biletów to trafiają one do sprzedaży !
Odpowiedz cytując