Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ero.
Member
Od: 05.2010
Offline
#
4074
17.11.2010, 07:51
te bilety które zostały na G to zwroty od FC wiec nie miejcie pretensji do tych co powiedzieli że nie ma na G bo naprawde nie ma! tylko w pewnym momencie FC zwraca 10 biletów to trafiają one do sprzedaży !
ero.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ero.
Znajdź inne posty napisane przez ero.