Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
Island
Member
Od: 11.2002
Skąd: Staten Island / Wieliczka
Offline
#
392
17.11.2010, 03:43
A mnie ostatni filmik podoba sie i to bardzo. Tak trzymac, wyrazna zmiana na lepsze!
Island
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Island
Znajdź inne posty napisane przez Island