Z Chaveza juz teraz widac ze bedzie naprawde dobry stoper ,i jak widac gosc rozkreca sie z meczu na mecz.
jesli mowi ze jeszcze nie jest w pelni formy to napewno bedzie jescze lepszy co jest dla nas dobra wiadomoscia
a te historie z jego zycia,itd widac ze jest bardzo poukladany i zyce dalo mu juz w kosc.Zycze mu jak najlepiej.