|
Senior Member
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój
Offline
|
#716

16.11.2010, 22:54
|
saklak1906 napisał(a): 
|
A tam studenciak zrobil maskotki, tzn przekopiowal, a WB wzielo kase na polowe z Platinim i wszyscy sa szczesliwi to znaczy Ci co maja byc.Kasa sie zgadza pewnie wycenili na grube miliony wszak to arcydzielo slawnego mistrza i nie ma sie do czego przypi.. i o to chodzi
|
No ja tak to widzę...
|
|