Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5364
Stary 16.11.2010, 21:44
Ja nawet nie jestem przeciwnikiem Borysiuka w kadrze. Obiektywnie patrząc: jeśli 19-letni polski piłkarz gra na pozycji defensywnego pomocnika i ma pewny plac w Legii, to jest poważnym kandydatem do gry w reprezentacji (BTW: gdyby u nas Wilk wywalczył sobie pewny plac, byłoby podobnie). Akurat na tej pozycji reprezentacja ma problemy, więc czemu nie. Do tego Borysiuk nie grał źle w lidze ostatnimi czasy.

Natomiast sam kontekst powołania jest tragikomiczny. Gdyby Smuda powołał Borysiuka od razu, nic by się nie stało. Ale nie, on powołał go po laniu w Krakowie, po meczu w którym Legia nie istniała jako zespół. W meczu, w którym stał i patrzył się na 30-metrowe ułańskie rajdy Małeckiego. W meczu, w którym Sobolewski go upokorzył.

Dla mnie jest to po prostu... dziwne.

PS.
Cytat:
To zawodnik, na którego w każdej chwili można liczyć, na pewno wzmocniłby naszą defensywę
A przecież jeszcze rok temu Smuda mówił coś wręcz przeciwnego!
Ostatnio edytowane przez flamengista : 16.11.2010 o godz. 21:47.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując