flamengista napisał(a):

|
W Pasach z ciekawych grajków są tylko dwaj: Klich i Saidi. Z obu Filipiak łatwo nie zrezygnuje.
|
Ja czuję, że zimą jak piłkarze będą wracać z urlopów, to zabranie wśród nich Saidiego. Usłyszymy, że przedłużono mu urlop z powodów "osobistych, piłkarz musi przedłużyć wizę... bla, bla, bla". A w tym czasie cała Cracovia będzie go szukać, bo murzyn zniknął. Może uznacie to za rasizm, ale pamięta ktoś choćby Costly'ego? Oni mają to we krwi.