|
Nie jestem osobiście jakimś wielkim zwolennikiem tego trenera, ale chciałbym się mylić.
Mając taki skład jaki ma teraz, powinien zając na koniec rundy miejsce 4-5. Jeśli mu się to uda, dostanie ode mnie brawa i powiem, że zrobił z tym zespołem tyle, ile mógł.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|