Wyświetl pojedynczy post
chudy_TSW
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: za górami za lasami ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19265
Stary 16.11.2010, 21:03
DrewniaQ napisał(a):Wyświetl post
Działa wam normalnie allegro? Logowanie itp.?

Mi wyskakuje informacja o przerwie


Przerwa techniczna

W godzinach 01:00 do 05:00 serwis Allegro będzie niedostępny. Oferty sprzedaży, które powinny zakończyć się w tym czasie, zostaną przedłużone o 24 godziny. Przepraszamy. Zespół Allegro
>>>>>>>>>>M.j.M.t.W.<<<<<<<<<<
Odpowiedz cytując