DrewniaQ napisał(a):

|
Działa wam normalnie allegro? Logowanie itp.?
|
Mi wyskakuje informacja o przerwie
Przerwa techniczna
W godzinach 01:00 do 05:00 serwis Allegro będzie niedostępny. Oferty sprzedaży, które powinny zakończyć się w tym czasie, zostaną przedłużone o 24 godziny. Przepraszamy. Zespół Allegro