Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
grzesiek_gt
Member
Od: 04.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
4066
16.11.2010, 20:45
Sprzedam karnet na G za 20 zł.
Kontakt na priv
nieaktualne
Ostatnio edytowane przez grzesiek_gt : 18.11.2010 o godz. 15:35.
grzesiek_gt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzesiek_gt
Znajdź inne posty napisane przez grzesiek_gt