|
Jak ten pajac bedzie grał w Reprezentacji Mojego Kraju już nigdy w życiu nie oglądne meczu Polski,
Polska dla Polaków, rodowitych Polaków, wystarczył taki Roger. I nie chodzi mi tu o to, że jeden grał
w Legii a drugi gra w Lechu. Po prostu jeśli chcą sie jakoś rozwijać to trzeba przeboleć kilka lat słabej
gry a nie dawać obywatelstwo byle pajacowi żeby zagrał 3 mecze na Euro czy Mistrzostwach Św.
|