FraMat napisał(a):

gdzies w innym wywiadzie powiedział, że poza zakończeniu kariery piłkarskiej ma zamiar zostac pastorem. I takiego człowieka Komisja Ligi zdyskwalifikowała za brutalność...
|
Wiem, że zostanie to pewnie odebrane jak napinka, ale...
Chavez raz pechowo(?) nadepnął zawodnika - wiadomo.
Borysiuk gra jak drwal, zahamował/zniszczył karierę Boguskiemu - zero reakcji.
Komorowski fauluje jak debil, wcześniej czy później albo zrobi komuś krzywdę, albo sam zostanie przejechany przez którąś ze swoich ofiar - Komisja L(e)gii ma klapki na oczach.
O Vrodjaku pisał nie będę, bo i po co?
TS Girl napisał(a):

|
Forumowa hipokryzja, zawsze i wszędzie.
|
Chavez miał być pewnym punktem obrony, kimś kto postara się zastąpić Głowackiego i Marcelo. Gdy przyszedł, długo nie mógł wygrać rywalizacji z Kowalski i Bunozą, a to coś mówi. Do tego miał w międzyczasie katastrofalny występ w ME.
Sam zresztą mówi w wywiadzie, że był bez formy.
Teraz gra dobrze (od trzech meczy), więc i recenzje zbiera lepsze.