Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
TOMCIOOMEN
Banita
Od: 11.2010
Offline
#
8681
16.11.2010, 18:24
co zrobić zostało 1000zł i yo co w kuponia:( <załamany ><płacze>
jak się wnerwie dam szkocje over za wszystko bo nie moge wytzrymać już znerwów co sie dzieje od wczoraj
TOMCIOOMEN
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez TOMCIOOMEN