Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#384
Stary 16.11.2010, 17:37
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Programy do montażu filmów kosztują od 2000 zł wzwyż. To raz.
Dwa: Filmik ten był na 99% robiony przez tą sama agencję reklamową, która robiła poprzednie. Nie klub je robi. Więc tak, ubyło coś z kasy.
Jestem pewien że jadą na Sony Vegasie. Program 300 zł. Jeśli prawdą jest to co mówisz, że filmik robione są przez agencje to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Powinien być zatrudniony człowiek którym powinien mieć stałą pensje i robić takie filmiki na zawołanie.
Kamera, program + pracownik najlepiej taki który kibicuje Wiśle. Pewniej wyszłoby to kilkakrotnie taniej niż podbijanie do agencji...
Według mnie filmik są lekko ponad przeciętne. Nie ma rewelacji.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 16.11.2010 o godz. 17:51.
Odpowiedz cytując