Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#383
Stary 16.11.2010, 17:35
No jak się ma taką agencję reklamową która robi takie filmiki to niech płacą. Powiedzenie że ten filmik jest super to też przegięcie, super to są filmiki Legii, np po ostatnim meczu, szczególnie że robiony z meczu wyjazdowego.

A tą twórczość to można zmontować w movie makerze.

Domagam się zakazu palenia na siedzących trybunach stadiony przy R22

willow napisał(a):Wyświetl post
Wedle nowej ustawy, stadiony są wyjęte spod zakazu palenia w miejscach publicznych.

Poważnie? Jakieś źródło?

I już znalazłem.

RMF napisał(a):

Na stadionach będzie można palić. Trybuny nie podlegają restrykcyjnej ustawie antynikotynowej. W przepisach zapisano, że zakaz dotyczy pomieszczeń obiektów sportowych. A dopóki na stadionie nie ma rozkładanego dachu i nie jest on zasunięty - nie tworzy z trybunami zamkniętej całości - nie mówimy o pomieszczeniu i można puścić dymka.


Na stadionie nad nami rozciąga się niebo gwiaździste. A pomieszczenie oznacza coś, co ma ściany i dach - interpretuje przepisy zastępca Głównego Inspektora Sanitarnego Jan Olgerbrandt. A więc np. na Stadionie Narodowym, gdzie rozsuwany dach może przykryć cały obiekt - kibiców z papierosem czeka huśtawka nastrojów. Przy zasuniętym dachu - palić nie wolno - dach schowany - zakazu nie ma.

Podobnie przepisy interpretuje MSWiA. Wydaje się wstępnie - podkreślam - wstępnie, że ta klasyczna odkryta trybuna nie jest pomieszczeniem - mówi rzeczniczka Małgorzata Woźniak. Dodaje jednak, że przepis wymaga jeszcze analizy pod kątem prawa budowlanego - co jest obiektem, co terenem, a co pomieszczeniem. Przypomina też, że brak jasnego ustawowego zakaz palenia na stadionie nie oznacza, że na każdym będzie można palić. Zarządca stadionu zakaz palenia może wpisać do regulaminu obiektu.
No to jest na razie i wymaga analizy prawnej, ale sądzę że nasze trybuny uznane zostaną ostatecznie za miejsca z zakazem, tak jak wiaty przystanków autobusowych itp.

Z drugiej strony, jak mi Janusz każe siedzieć to jest ok super, szanuj bliźniego. Jak Januszowi zakazać palić to już nikt nic nie mówi...
Ostatnio edytowane przez MatMario : 16.11.2010 o godz. 17:47.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując