El'kabat napisał(a):

Tomcioo lepiej uwazaj z tym tenisem po 1.09 bo to najbardziej zdradliwa sprawa,o malo juz Ci Rosol nie dal w dupe..
na dzis jednak wks x2 ,zobaczymy co z tego bedzie..
|
Już i tak wtopił nie chciało mu się grać trudno ,szybciej bedze mial spokój
Pozdrawiam i życze dużo wygranych