Wyświetl pojedynczy post
TOMCIOOMEN
Banita
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8678
Stary 16.11.2010, 17:27
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Tomcioo lepiej uwazaj z tym tenisem po 1.09 bo to najbardziej zdradliwa sprawa,o malo juz Ci Rosol nie dal w dupe..

na dzis jednak wks x2 ,zobaczymy co z tego bedzie..
Już i tak wtopił nie chciało mu się grać trudno ,szybciej bedze mial spokój
Pozdrawiam i życze dużo wygranych
Odpowiedz cytując