Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 16.11.2010, 16:53
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Poza wpadką z dobrym widokiem, z której jebało pół Polski jak na razie marketing przynajmniej filmowo wywiązuje się ze swoich obowiązków. Kolejny znakomity filmik.
http://www.youtube.com/watch?v=B0QxC...layer_embedded
j.
W tym filmiku miedzy 2;12, a 2;13 w srodku ekranu obczajcie goscia w czarnej kurtce, bo to chyba Legionista, skoro taki entuzjazm po bramce wykazal . A co do filmiku, to widzę, że zmierzamy w dobrą stronę
Odpowiedz cytując