Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2008
Skąd: KrK
Offline
#
380
16.11.2010, 16:53
aNouc
napisał(a):
Poza wpadką z dobrym widokiem, z której jebało pół Polski jak na razie marketing przynajmniej filmowo wywiązuje się ze swoich obowiązków. Kolejny znakomity filmik.
http://www.youtube.com/watch?v=B0QxC...layer_embedded
j.
W tym filmiku miedzy 2;12, a 2;13 w srodku ekranu obczajcie goscia w czarnej kurtce, bo to chyba Legionista, skoro taki entuzjazm po bramce wykazal
. A co do filmiku, to widzę, że zmierzamy w dobrą stronę
grzechu1991
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzechu1991
Znajdź inne posty napisane przez grzechu1991