Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6349
Stary 16.11.2010, 16:12
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Nie sądzę. Musiałby wskoczyć do reprezentacji na stałe i mieć jeszcze lepszą kolejną rundę. Chłopak skończył nie tak dawno 19 lat i musi poczekać aż ktoś się zgłosi z dobrą ofertą. Prędzej Choto wykupią Turcy, albo Rado pójdzie na Ukrainę czy do Rosji.
Za małolata płaci się więcej niż za zgreda. To po pierwsze. Z całym szacunkiem dla niego ale klasy reprezentacyjnej na chwilę obecną to on na pewno nie reprezentuje czyli powołanie jest na kredyt. To po drugie. Żeby nie sięgać daleko to przypomnijmy sobie jakie wałki z promocją zawodników poprzez reprezentację robił Behauer (że o absolutnym mistrzu Wójcie nie wspomnę). To po trzecie. Istnieje uzasadniona obawa że kolejna runda bynajmniej nie zwiększy wartości B a raczej wręcz przeciwnie. To po czwarte. Jeśli pojawił się jakiś kolejny szalony rusek to nie ma z czym zwlekać.
Takie są moje argumenty. Ale oczywiście mogę się mylić.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 16.11.2010 o godz. 16:14.
Odpowiedz cytując