_gilardino_ napisał(a):

Limity są nakładane gdy gracz przynosi straty dla firmy(wygrywa), może Buziek jest tam na minusie
|
Okej zgadzam sie. Ale nie wierze że pozwolili by mu grać Serbie B za taką kase. jeszcze jakby grał nba albo nhl czy premiership to ok ale serie B, no jak nie zobacze to nie uwierze

wybaczcie.