Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8673
Stary 16.11.2010, 15:04
_gilardino_ napisał(a):Wyświetl post
Limity są nakładane gdy gracz przynosi straty dla firmy(wygrywa), może Buziek jest tam na minusie
Okej zgadzam sie. Ale nie wierze że pozwolili by mu grać Serbie B za taką kase. jeszcze jakby grał nba albo nhl czy premiership to ok ale serie B, no jak nie zobacze to nie uwierze wybaczcie.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując