Wyświetl pojedynczy post
JAN ZEMBRZYCKI
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8669
Stary 16.11.2010, 14:46
Cytat:
Dla mnie stawianie na trójkę Wisła, Legia, Amica raczej mija się z celem, bo nie wydaje mi się żeby wygrała ta cała trójka. Każdy może zawalić mecz, a patrząc przez pryzmat tego sezonu to nie takie niespodzianki bywały
Nasza liga jest najbanalniejsza w całej Europie.
83% to zwycięstwa gospodarzy,spotykaja się średniaki i zazwyczaj kończy się to X.
Ostatnio edytowane przez JAN ZEMBRZYCKI : 16.11.2010 o godz. 14:49.
Odpowiedz cytując