Cytat:
|
Dla mnie stawianie na trójkę Wisła, Legia, Amica raczej mija się z celem, bo nie wydaje mi się żeby wygrała ta cała trójka. Każdy może zawalić mecz, a patrząc przez pryzmat tego sezonu to nie takie niespodzianki bywały
|
Nasza liga jest najbanalniejsza w całej Europie.
83% to zwycięstwa gospodarzy,spotykaja się średniaki i zazwyczaj kończy się to X.