Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6343
Stary 16.11.2010, 14:18
Cytat:
Zawodnicy ostatniej drużyny ekstraklasy wydali oświadczenie, w którym piszą m.in. "Mimo nie wywiązywania się z zobowiązań kontraktowych wobec nas przez klub (...) będziemy realizować program treningowy nakreślony przez trenera"


Pismo podpisali kapitan drużyny (Arkadiusz Radomski) i rada drużyny. Zaległości sięgają tylko jednego miesiąca, przelewy do piłkarzy miały wyjść w ubiegłym tygodniu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że płatności zostały zamrożone do czasu osiągania lepszych wyników.

Hmmm jaka to ostatnia drużyna ...


MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując