Cytat:
Zawodnicy ostatniej drużyny ekstraklasy wydali oświadczenie, w którym piszą m.in. "Mimo nie wywiązywania się z zobowiązań kontraktowych wobec nas przez klub (...) będziemy realizować program treningowy nakreślony przez trenera"
Pismo podpisali kapitan drużyny (Arkadiusz Radomski) i rada drużyny. Zaległości sięgają tylko jednego miesiąca, przelewy do piłkarzy miały wyjść w ubiegłym tygodniu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że płatności zostały zamrożone do czasu osiągania lepszych wyników.
|
Hmmm jaka to ostatnia drużyna ...