PiotrG napisał(a):

To jest prawdopodobnie potwierdzenie przez UZP poprawności udzielenia zamówienia.
Czyli mogą wreszcie podpisać umowę z Mostostalem.
|
To jest ogłoszenie o udzieleniu zamówienia, które publikuje zamawiający (miasto) w Biuletynie, ma on obowiązek takiej publikacji niezwłocznie po zawarciu umowy, a zatem umowa zawarte już na 100% jest i nie ma już trybu odwoławczego w ramach ustawy prawo zamówień publicznych.