|
To mój pierwszy wirtualny zakład może ktoś napisze co myśli o moim podejściu, postanowiłem zagrać na weekend :
Legia-Arka --> 1 kurs 1.45
Lech-Bytom-->1 kurs 1.45
zagram za 100zł ew wygrana 190zł a nawet jeżeli nie wygram to pocieszę się,że Wisełka im ucieknie.
A drugi kupon
Wisła-Zagłębie--> 1 kurs 1.50
zagram za 100zł a jeżeli by mi nie wszedł pierwszy kupon i będę stratny 100zł to na ten mecz postawię 250zł i ew wygram 375zł i będę do przodu 25zł a jeżeli nic mi nie wejdzie to dam sobie spokój z zakładami.
|