Wyświetl pojedynczy post
Jeden
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8658
Stary 16.11.2010, 12:37
To mój pierwszy wirtualny zakład może ktoś napisze co myśli o moim podejściu, postanowiłem zagrać na weekend :

Legia-Arka --> 1 kurs 1.45

Lech-Bytom-->1 kurs 1.45

zagram za 100zł ew wygrana 190zł a nawet jeżeli nie wygram to pocieszę się,że Wisełka im ucieknie.

A drugi kupon

Wisła-Zagłębie--> 1 kurs 1.50

zagram za 100zł a jeżeli by mi nie wszedł pierwszy kupon i będę stratny 100zł to na ten mecz postawię 250zł i ew wygram 375zł i będę do przodu 25zł a jeżeli nic mi nie wejdzie to dam sobie spokój z zakładami.
Odpowiedz cytując