Ela napisał(a):

Ale to jest mleczne szkło - nie blacha
|
Szkło ? Niech będzie. Ale wygląda jak...

Dobra, zdaje się na Twój gust, jest ładna.
Co do budżetu, to problem nie jest w jego wysokości, ale to kto będzie nim dysponował.
Gdyby tymi pieniędzmi dysponował podmiot zainteresowany wybudowaniem hali po realnych kosztach, z tego budżetu można by wykroić całkiem fajny obiekt.
Ponieważ jednak dysponenetem jest miasto, to podobnie jak Ty liczę tylko na :
Cytat:
|
z dobrych materiałów, dobrze rozwiązane jeśli chodzi o funkcjonalność i otoczenie i starannie wykończone
|