Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Konfliktowy
Member
Od: 11.2010
Offline
#
19245
16.11.2010, 10:26
dj_ibutti
napisał(a):
Panowie jakby każdy płacił kartą, to by tam zwariowali
Istnieje jeszcze PayPass co znacznie przyspiesza, bo jest to transakcja offline.
Konfliktowy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Konfliktowy
Znajdź inne posty napisane przez Konfliktowy