Wyświetl pojedynczy post
rozbi89
Junior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8106
Stary 16.11.2010, 10:08
Gdym był bogaty to kupiłbym Renana z Bate chłopak strzela tam na zawołanie i jest jeszcze młody.

http://www.transfermarkt.de/de/renan...ler_66008.html
Odpowiedz cytując