Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
rozbi89
Junior Member
Od: 11.2010
Offline
#
8106
16.11.2010, 10:08
Gdym był bogaty to kupiłbym Renana z Bate chłopak strzela tam na zawołanie i jest jeszcze młody.
http://www.transfermarkt.de/de/renan...ler_66008.html
rozbi89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rozbi89
Znajdź inne posty napisane przez rozbi89