rav napisał(a):

Na pewno Wisła zrobi wszystko, by w najbliższym czasie (kilka lat) nie burzyć starej hali.
1. Hala ta stanowi majątek klubu. Jej wyburzenie spowoduje spory uszczerbek w "słupkach". A nie jest to takie bez znaczenia.
2. W ostatnim czasie wykonano remont hali na kwotę zbliżoną do 1 mln zł. Poruszono niebo i ziemię, żeby wielu przyjaciół klubu zaangażowało się w ten remont, wyłożyło kasę lub wykonało za darmo wiele prac. I co, rok później wyburzamy odświeżoną starą halę? Na miejscu tych sponsorów bym się zdrowo wk..ił.
|
Czyli optymalnie będzie, gdy stara hala zostanie.
Dziękuję za wszystkie opinie. Przekażę
A swoją drogą proponowana kiedyś przez Salwator koncepcja hali była całkiem niezła :
Ciekawa jestem poziomu obecnych konkursowych prac.