Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Bartoch3tsw
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
1457
15.11.2010, 22:30
mic: Ale M. chodziło o repliki Adidasa a nie oryginały
Bartoch3tsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bartoch3tsw
Znajdź inne posty napisane przez Bartoch3tsw