Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6326
Stary 15.11.2010, 22:30
felipe napisał(a):Wyświetl post
Czesiek potrenuje Widzew, wyleci. Wróci do weszło. Minie rok - zatrudni go Bełchatów. Potrenuje, wyleci. Wróci do weszło. Minie pół roku - zatrudni go Śląsk Wrocław. Potrenuje, wyleci. Wróci do weszło. Minie rok - zatrudni go ŁKS. Potrenuje, wyleci. Wróci do weszło. Minie 7 miesięcy - zatrudni go Piast Gliwice. Potrenuje, wyleci. Wróci do weszło...

...i tak do usranej śmierci.
Niezłe

I jak polska piłka ma wyjść z dna...
Odpowiedz cytując