Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
Od: 05.2005
Offline
#
16408
15.11.2010, 22:18
Nie do końca chwytam te przepisy budowlane. To jest ogłoszenie wyniku przetargu? Czy jeszcze mogą być protesty? Czy to jest wiążące (od 15.11 - 2 miesiące?)
Bekas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bekas
Znajdź inne posty napisane przez Bekas