Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8619
Stary 15.11.2010, 21:52
Buziek_LG napisał(a):Wyświetl post
Jak Siena tego nie wygra to są mega frajerami(a ja im wyślę bombę ;] ), przewaga jest porażająca. już powinno być 2-0/3-0 i to nawet ze słabąskutecznością
Możesz pokazać screena kuponu? bo jak chciałem wiecej postawić na siene to mi wyskoczył limit 9 koła.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując