Buziek_LG napisał(a):

|
Jak Siena tego nie wygra to są mega frajerami(a ja im wyślę bombę ;] ), przewaga jest porażająca. już powinno być 2-0/3-0 i to nawet ze słabąskutecznością
|
Możesz pokazać screena kuponu? bo jak chciałem wiecej postawić na siene to mi wyskoczył limit 9 koła.