Wyświetl pojedynczy post
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16406
Stary 15.11.2010, 20:59
Nawiązując do wypowiedzi poprzednika.
Cytat:
Zawodniczki Wisły zdobyły drużynowe mistrzostwo Polski juniorek młodszych w gimnastyce sportowej. Młode wiślaczki (dziewczęta, które nie ukończyły 12 roku życia) całkowicie zdominowały konkurencję. Drugi w łącznej klasyfikacji zespół Pałacu Katowice wyprzedziły aż o 12 punktów.
wiadomo, że gimnastyczki trenują na nowej hali, jednak czasami trzeba się zastanowić zanim krzykniemy hasło wyburzać starą halę. Gdyby takich głosów posłuchano jutro być może by się okazało, że miejsce treningu młodych mistrzyń Polski zajmuje równie ważna młodzież która dotąd trenowała na starej. Jeśli to tylko możliwe nie możemy dopuścić do sytuacji w której decydenci Towarzystwa Sportowego "Wisła" Kraków musileli by stanąć przed dylematem kogo wykreślić ze struktur TS Wisła Kraków, a kogo w tych strukturach pozostawić.
Ostatnio edytowane przez PvD : 15.11.2010 o godz. 21:06.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując