Nawiązując do wypowiedzi poprzednika.
Cytat:
|
Zawodniczki Wisły zdobyły drużynowe mistrzostwo Polski juniorek młodszych w gimnastyce sportowej. Młode wiślaczki (dziewczęta, które nie ukończyły 12 roku życia) całkowicie zdominowały konkurencję. Drugi w łącznej klasyfikacji zespół Pałacu Katowice wyprzedziły aż o 12 punktów.
|
wiadomo, że gimnastyczki trenują na nowej hali, jednak czasami trzeba się zastanowić zanim krzykniemy hasło wyburzać starą halę. Gdyby takich głosów posłuchano jutro być może by się okazało, że miejsce treningu
młodych mistrzyń Polski zajmuje równie ważna młodzież która dotąd trenowała na starej. Jeśli to tylko możliwe nie możemy dopuścić do sytuacji w której decydenci Towarzystwa Sportowego "Wisła" Kraków musileli by stanąć przed dylematem kogo wykreślić ze struktur TS Wisła Kraków, a kogo w tych strukturach pozostawić.