Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
buldus
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
19235
15.11.2010, 20:55
Witam. Mam takie pytanie, wybieram się jutro po bilety i chciałbym zapytać, czy za bilety można płacić kartą czy jedynie gotówka wchodzi w grę? Pozdrawiam
Moje Sety klubowe
NOWY SET! Buldus Hit Mix Vol 1!
http://buldus.przeklej.pl//
buldus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do buldus
Znajdź inne posty napisane przez buldus