Ja po pierwszej rundzie w pierwszym sezonie mam 15 punktów przewagi nad drugim Bełchatowem i Lechem

w LE wyszłem z grupy w ktorej mialem za rywali Juve, Dnipro i Celtic, a mam jeszcze jeden mecz z juve jesli wygram bede pieewszy w tabeli (mam 10 punktow, juve 13)
Gram systemem 4-2-3-1. Po bokach Maly i Grosicki, rozgrywajacy Guła i w ataku Brozek, wszyscy wymiataja

A i zeby nie bylo gram jak najbardziej uczciwie
