|
Idzie Jasio pustym korytarzem w szkole i mówi pod nosem "Gdzie sens?Gdzie logika?"
Zatrzymuje go dyrektor i pyta:
Jasiu ,czemu wciąż powtarzasz: "Gdzie sens? Gdzie logika?"
No bo puściłem bąka w klasie a pani kazała mi wyjść i oni tam teraz siedzą w tym smrodzie...
|