Wyświetl pojedynczy post
KORDEK2009
Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: z wykopalisk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5993
Stary 15.11.2010, 19:26
Idzie Jasio pustym korytarzem w szkole i mówi pod nosem "Gdzie sens?Gdzie logika?"
Zatrzymuje go dyrektor i pyta:
Jasiu ,czemu wciąż powtarzasz: "Gdzie sens? Gdzie logika?"
No bo puściłem bąka w klasie a pani kazała mi wyjść i oni tam teraz siedzą w tym smrodzie...
Odpowiedz cytując