Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8104
Stary 15.11.2010, 19:17
Co do Soboty się zgadzam, ale to by było tyle spośród piłkarzy wymienionych przez Ciebie. Resztę trzeba sprowadzić pewnie z zagranicy. Choć ja bym z chęcią nadal widział w drużynie na ataku Piotra Grzelczaka. Jest wysoki, ma dobrą koordynację ruchową, a nam często jak dotąd brakowało wykończenia. Więc Grzelczak mógłby być lekiem na całe zło.
Odpowiedz cytując