|
Co do Soboty się zgadzam, ale to by było tyle spośród piłkarzy wymienionych przez Ciebie. Resztę trzeba sprowadzić pewnie z zagranicy. Choć ja bym z chęcią nadal widział w drużynie na ataku Piotra Grzelczaka. Jest wysoki, ma dobrą koordynację ruchową, a nam często jak dotąd brakowało wykończenia. Więc Grzelczak mógłby być lekiem na całe zło.
|