Sorry za OT, ale...
Owszem, nasz stadion jest większy i ciągle rośnie. Ale teraz np., gdy ktos pójdzie na E nie będzie mógł śpiewać i bawić się, bo "będzie zasłaniał i przeszkadzał". Ja tam wolę sobie w domu obejrzeć niż na takim sektorze jak E, bo mogę robić sobie co chcę- m.in. właśnie bawić się!
Tyle gadania było jest i będzie, że na E pikniki, więc nie piszcie teraz "będąc na G nie stajesz się bardziej fanatyczny". Jakże nie! Właśnie tam są fanatycy! A na E/D ciężko ich szukać...
EDIT: *Donki*- ja akurat nie mam tego problemu (na G mam

) ale mówię ogólnie; wyrażam swoje zdanie na ten temat. Proste? Bo chyba i tak nie zrozumiałeś do końca moich słów