Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ero.
Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4058
Stary 15.11.2010, 18:49
albo po prostu przyjdź jutro z kasą na F, ja mam abonament a dziś młodszemu ziomkowi kupiłem na G1 jeden z ostatnich 60 wiec też fart
ale musimy się nauczyc że nasz stadion jest duży a nie tylko 5500 na młynie bo t 5500 bedzie zawsze pełne a kolejne 5500 nie pójdzie na mecz bo nie kupiło biletu na G
Odpowiedz cytując