albo po prostu przyjdź jutro z kasą na F, ja mam abonament a dziś młodszemu ziomkowi kupiłem na G1 jeden z ostatnich 60 wiec też fart
ale musimy się nauczyc że nasz stadion jest duży a nie tylko 5500 na młynie bo t 5500 bedzie zawsze pełne a kolejne 5500 nie pójdzie na mecz bo nie kupiło biletu na G