Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8597
Stary 15.11.2010, 18:35
Oj nie wiem, dziś przegrałem 240$ w Texa mając pokera pików od 4. Jak się przegrywa z taką kartą to jest wielce prawdopodobne że los zabiera to co jego. Zaś co do spokoju to ja spokojny jestem. Łatwo przyszło łatwo pójdzie(w najgorszym wypadku), w końcu to nie są pieniądze które zarobiłem pracując
Odpowiedz cytując