|
Oj nie wiem, dziś przegrałem 240$ w Texa mając pokera pików od 4. Jak się przegrywa z taką kartą to jest wielce prawdopodobne że los zabiera to co jego. Zaś co do spokoju to ja spokojny jestem. Łatwo przyszło łatwo pójdzie(w najgorszym wypadku), w końcu to nie są pieniądze które zarobiłem pracując
|