|
Dla mnie to on jest 'dobry', bo po meczach zawsze pierwszy do zapodania "Warszawy". A dobry to może będzie kiedyś. Jego jedyną zaletą jest wiek. Jakby miał 26 lat to już dawno chcieliby go sprzedać, a tak się łudzą.
Ale nawet dla mnie porównywanie go do Wilka to słaby żart..
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|