szprotson napisał(a):

Ariel to defensywny który ma kreowac gre. Jak nienawidze warszawskiej druzyny, tak tego chłopaka lubie, młody twardy, wygląda że duzo widzi, potrafi zagrac bardzo dobrą długą piłke, ale to raczej człowiek poruszający się w środkowym kółeczku.
ale ile gusta tyle opinii
|
Rok temu był twardszy. W meczu Wisła - Legia załatwił na amen 2 naszych graczy: Sobolewskiego i Boguskiego kopiąc ich bez piłki od tyłu. W skutek czego obaj musieli opuścić boisko. Boguski pauzował przez rok i już nie wrócił do dawnej formy. Sobolewski z kontuzja mięśnia tez chyba pauzował.