Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6311
Stary 15.11.2010, 18:15
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Ariel to defensywny który ma kreowac gre. Jak nienawidze warszawskiej druzyny, tak tego chłopaka lubie, młody twardy, wygląda że duzo widzi, potrafi zagrac bardzo dobrą długą piłke, ale to raczej człowiek poruszający się w środkowym kółeczku.

ale ile gusta tyle opinii
Rok temu był twardszy. W meczu Wisła - Legia załatwił na amen 2 naszych graczy: Sobolewskiego i Boguskiego kopiąc ich bez piłki od tyłu. W skutek czego obaj musieli opuścić boisko. Boguski pauzował przez rok i już nie wrócił do dawnej formy. Sobolewski z kontuzja mięśnia tez chyba pauzował.
Odpowiedz cytując