Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8593
Stary 15.11.2010, 18:04
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Ja pier człowieku...każdy system czy też sposób grania ,jeżeli jest tylko zyskowny ma SENS !!

Niektorzy graja sobie po 20 zł ako 8,inni ako 1.05 za 2 tysie... Nie bronie Tomcioomena,ale sledze jego zakłady i ma odpowiednia skutecznosc,zeby grac za takie kwoty,takie kursy...

Sam kiedys gralem podobne kursy 1.04-1.08 i zysk z tego był odpowiedni przy duzych kwotach,nie mam osobiscie do tego cierpliwosci i nerwow. Live na bet365 rzadzi i tyle !
Nie denerwuj sie
No sory ale gra po kursie 1.02 za prawie 4 tys ( jesli tak na prawde gra ) jest troszke ryzykowna, zyskac mozna minimalnie, a stracic..
Ostatnio edytowane przez Donki : 15.11.2010 o godz. 18:08.
Odpowiedz cytując