El'kabat napisał(a):

Ja pier człowieku...każdy system czy też sposób grania ,jeżeli jest tylko zyskowny ma SENS !!
Niektorzy graja sobie po 20 zł ako 8,inni ako 1.05 za 2 tysie... Nie bronie Tomcioomena,ale sledze jego zakłady i ma odpowiednia skutecznosc,zeby grac za takie kwoty,takie kursy...
Sam kiedys gralem podobne kursy 1.04-1.08 i zysk z tego był odpowiedni przy duzych kwotach,nie mam osobiscie do tego cierpliwosci i nerwow. Live na bet365 rzadzi i tyle !
|
Nie denerwuj sie

No sory ale gra po kursie 1.02 za prawie 4 tys ( jesli tak na prawde gra ) jest troszke ryzykowna, zyskac mozna minimalnie, a stracic..