|
Nie o to mi chodzi, po prostu moi kumple pół godziny przede mną kupili sobie po bilecie, a że ja dzisiaj później lekcje skończyłem i na innej dzielnicy mieszkam to po tych 30 minutach już biletów na G nie było. Chętnie bym poszedł na F, ale po pierwsze samemu trochę łyso, a po drugie miałem tylko 20zł ze sobą.
Przenoszę na tą strone: Kupie bilet na G priv
Ostatnio edytowane przez paczu¶ : 15.11.2010 o godz. 22:43.
|