Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ero.
Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4055
Stary 15.11.2010, 17:56
ludzie nauczycie się ? nasz stadion nie ma jednej trybuny !
jak nie dostajesz biletu na G kupuj na narożnik przedłuż młyn a nie potem kupujesz bilet za 50 zł na forum na G !
będąc na G nie będziesz bardziej fanatyczny !

nie napinać się ze to przez głupie abonamenty bo taka prawda każdy z was mógł sobie kupić !
Wszyscy na mecz nie patrzyć na sektor !
Odpowiedz cytując