Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8592
Stary 15.11.2010, 17:50
Ja pier człowieku...każdy system czy też sposób grania ,jeżeli jest tylko zyskowny ma SENS !!

Niektorzy graja sobie po 20 zł ako 8,inni ako 1.05 za 2 tysie... Nie bronie Tomcioomena,ale sledze jego zakłady i ma odpowiednia skutecznosc,zeby grac za takie kwoty,takie kursy...

Sam kiedys gralem podobne kursy 1.04-1.08 i zysk z tego był odpowiedni przy duzych kwotach,nie mam osobiscie do tego cierpliwosci i nerwow. Live na bet365 rzadzi i tyle !
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując