Dokładnie, o 16:30 byłem przy R22 i już nie było.
Przy okazji jestem zainteresowany zakupem 1 biletu na G kontakt na priva.
Jeśli moderatorzy na stale dali zakaz dawania takich ogłoszeń to przepraszam i proszę o usunięcie, ale to dla mnie dosyć ważne bo chciałem się z kumplami zabrać

Może akurat ktoś nie będzie mógł w tym terminie, a chyba nie było by źle gdyby te bileciki się nie zmarnowały