Temat: Bilety
Wy¶wietl pojedynczy post
paczu¶
Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4053
Stary 15.11.2010, 17:37
Dokładnie, o 16:30 byłem przy R22 i już nie było.
Przy okazji jestem zainteresowany zakupem 1 biletu na G kontakt na priva.
Jeśli moderatorzy na stale dali zakaz dawania takich ogłoszeń to przepraszam i proszę o usunięcie, ale to dla mnie dosyć ważne bo chciałem się z kumplami zabrać Może akurat ktoś nie będzie mógł w tym terminie, a chyba nie było by źle gdyby te bileciki się nie zmarnowały
Ostatnio edytowane przez paczu¶ : 15.11.2010 o godz. 17:40.
Odpowiedz cytuj±c