Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 15.11.2010, 16:36
skeba napisał(a):Wyświetl post
Koniecznie trzeba wygrać, bo później 2 ciężkie spotkania wyjazdowe z Polonią i Arką, która u siebie nie przegrała.

Optymalnie 7 pkt.
Realnie 5 pkt
tu sie nie zgodze.
Optymalnie 9
Realnie 7

strate 2 punktów wliczam jedynie w meczu z Polonią. z Zagłębiem i Arką 6 punktów.a licze ze Wisle uda sie zdobyc 9 pkt w tych 3 meczach.tylko nasz trener nie moze dopuscic piłkarzy do mysli ze mecz z Zagłebiem bedzie lekki i latwy.napewno taki nie bedzie.chyba ze strzelą 2 bramki w I polowie to wtedy tak.Wislacy nie mogą popasc w zachwyt po meczu z Legią i nie powinni nawet troche zlekcewazyc przeciwnika bo to sie moze skonczyc zle.
Odpowiedz cytując