skeba napisał(a):

Koniecznie trzeba wygrać, bo później 2 ciężkie spotkania wyjazdowe z Polonią i Arką, która u siebie nie przegrała.
Optymalnie 7 pkt.
Realnie 5 pkt
|
tu sie nie zgodze.
Optymalnie 9
Realnie 7
strate 2 punktów wliczam jedynie w meczu z Polonią. z Zagłębiem i Arką 6 punktów.a licze ze Wisle uda sie zdobyc 9 pkt w tych 3 meczach.tylko nasz trener nie moze dopuscic piłkarzy do mysli ze mecz z Zagłebiem bedzie lekki i latwy.napewno taki nie bedzie.chyba ze strzelą 2 bramki w I polowie to wtedy tak.Wislacy nie mogą popasc w zachwyt po meczu z Legią i nie powinni nawet troche zlekcewazyc przeciwnika bo to sie moze skonczyc zle.