Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6310
Stary 15.11.2010, 16:19
Ariel i Czarek to dwaj defensywni pomocnicy, ale całkowicie inni.
Czarek jezdzi na dupie cały mecz, typowy walczak nie odpuszczający nikomu. Gorzej z dokładnymi długimi podaniami czy konstruowaniem akcji,to chłopak który przerywa akcje przeciwnika. Idealny do spotkań pełnych walki. Zaangażowania mu nie można odmówić, jakby nie było kiedy Ariel był na 6 metrze bramki przeciwnika?

Ariel to defensywny który ma kreowac gre. Jak nienawidze warszawskiej druzyny, tak tego chłopaka lubie, młody twardy, wygląda że duzo widzi, potrafi zagrac bardzo dobrą długą piłke, ale to raczej człowiek poruszający się w środkowym kółeczku.

ale ile gusta tyle opinii
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując